#Installation Guide# Sangfor aCloud Installation Guidelines_Turkish

jetjetd Lv5Posted 30 Jun 2022 15:15

Last edited by jetjetd 30 Jun 2022 15:36.

Sangfor aCloud Installation Guidelines
aCloudKurulum Yönergeleri için Sang

Ürün: aCloud

Gereksinimler ——
1.    Sangfor aCloud (HCI) en son üretici yazılımıkurulum görüntüsü (.ISO) (Sangfor Community'den indirilebilir)
2.    USB sürücüsü (4 GB'den fazla kapasite)
3.    UltraISO görüntü yardımcı programı

Yapılandırma Adımları ——

Aşama 1.  Diskgörüntüleme araçlarını indirin ve yükleyin. aCloud ürün yazılımını USBsürücüsüne yazmak için UltraISO kullanacağız. aCloud bellenimini USB sürücüsüneyazmak için aşağıdaki ekran görüntüsü adımlarını izleyin.

Adım 2.  aCloud yazılımı USB'ye yazıldıktan sonraaşağıdaki ekran görülecektir ve şimdi pencere ekranını “Close”atıklayabilirsiniz.

Aşama 3.  USB sürücüsünü takın ve sunucuyu açın. BIOSKurulumuna girmek için DELETE (DEL) tuşuna basin.

Adım 4.  Önyükleme seçeneğini seçin ve 1. ÖnyüklemeAygıtını USB sürücüsü olarak değiştirin.

Adım 5.  Yapılandırmayı kaydedin ve çıkın.

Adım 6.  Sunucunun USB sürücüsünde önyüklenmesine izinverin ve en üstteki "Install Sangfor aCloud on this machine"seçeneğini seçin ve sonraki pencerede "Sangfor aCloud Installer"seçeneğini seçin.

Adım 7.  Hüküm ve koşulları kabul etmek için "Iagree"a basın.

Adım 8.  Bunu gördüğünüzde, Sangfor aCloud zatenkurulmuş demektir. Mevcut sürücüyü biçimlendirmeyi onaylamak için "Yes"etıklayın.

Adım 9.  AdımKurulum için doğru sistem diskiniseçtiğinizden emin olun.

Adım 10.  Aşağıdaki ekran görüntülendiğinde, kıyaslamayıatlamak için “No”ı seçin.

Adım 11.  Bir sonraki ekranda, eth0'ın ağyapılandırmasını düzenleyin.

Adım 12.  eth0 için IP adresini, ağ maskesini ve ağgeçidini değiştirin.

Adım 13.  VLAN'ı yapılandırmayacaksanız “No”ı seçin.

Adım 14.  Yükleme tamamlandı. Sunucuyu yenidenbaşlatmak için “OK”a tıklayın.

Adım 15.  Yeniden başlattıktan sonra, BIOS kurulumunagirmeli ve 1. önyükleme aygıtını sistem diskine değiştirmelisiniz.

Adım 16.  Yapılandırmayı kaydet ve sıfırla seçeneğiniseçin ve “Yes”e tıklayın.

Adım 17.  Sunucu sistemde önyüklendiğinde. Ekrangörünür ve artık yapılandırılmış IP adresiyle web konsoluna erişmek için eth0'abağlanabilirsiniz.

Adım 18.  Artık tarayıcınızı kullanarak aCloudsunucusuna erişebilirsiniz. Yönetici olan varsayılan kullanıcı adı ve şifreyikullanacağız.

Adım 19.  Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki pencereekranını göreceksiniz.
-SON-

Like this topic? Like it or reward the author.

Creating a topic earns you 5 coins. A featured or excellent topic earns you more coins. What is Coin?

Enter your mobile phone number and company name for better service. Go

RegiBoy Lv5Posted 20 Jul 2022 16:38

easy to understand
Faisal P Posted 13 Oct 2022 21:58

Thank you very much for the information ...